Instalatérství Plzeň - rekonstrukce koupelen

Naše firma zajišťuje rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč v Plzni a Plzeňském kraji.

Když už se rozhodnete pro rekonstrukci koupelny, nebo celého jádra Vašeho bytu nebo rodinného domu, je dobré si hned na začátku ujasnit alespoň základní body, co vše bude tato rekonstrukce obnášet. Začněte tím, že si ujasníte zda budete provádět rekonstrukci kompletní tedy včetně zdiva, změny dispozice a výměny všech inženýrských sítí, nebo zda budete pouze měnit obklady a sanitu.

Dále kolik lidí bude koupelnu využívat (co všechno budou v koupelně potřebovat jsou to děti, aktivní lidé a nebo spíše senioři?)

Co vše bude součástí? - otopná tělesa, elektrospotřebiče(pračka, sušička...), okna, osvětlení... a další drobnosti, které si přejete zakomponovat do Vaší nově zrekonstruované koupelny.

Výše rozpočtu - bude zcela jistě jednou z nejdůležitějších částí celé rekonstrukce koupelny či bytového jádra. Nezapomeňte, že vše co bude skryto (jako rozvody vody, elektřiny odpady...) by Vám mělo bez potíží sloužit co nejdelší možný čas, protože každý zásah do těchto instalací je spojen vždy s dalšími náklady ve Vaší již hotové a perfektní koupelně - zde tedy určitě nedoporučujeme šetřit! Ba Naopak části, které jsou viditelné jako vodovodní baterie sprchové kouty, obklady jsou položky, kterých je na trhu nepřeberné množství i ve velmi dostupných cenových relacích a výborné kvalitě.

Rekonstrukce koupelen a celých bytových jader provádíme v Plzni a v Plzeňském kraji již od roku 1995 a za ta léta jsme realizovali již mnoho i nestadardních řešení. Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o cenovou nabídku či poptávku.

Doba realizace 5-14 dní je samozřejmě závyslá na náročnosti rekonstrukce - časovou náročnost té Vaší, Vám uvedeme v cenové nabídce a budeme jej garantovat!

Některé fotečky z realizovaných prací si můžete prohlédnout zde.

Zajišťujeme tyto činnosti
Instalatérské práce
Zednické práce
Elektroinstalace - vč. revize
Obkladačské práce
Odvoz a likvidace starého jádra/ koupelny
Sádrokartonářské práce
Poradenská činnsot
Zpracování cenových nabídek - saomzřejmě zdarma